Kalkulaator
0,00 dHo
Veetarve l/h
Pumbasurve (bar)

Macrolite M2

Macrolite filtreerimistäidis

Filtreerimissüsteemide jaoks, mis vajavad suurt tootlikust ja vee kõrget kvaliteeti, on Macrolite filtreerimistäidis täiuslik, tagades ka kõrge efektiivsuse ja seadmete kompaktsuse.  Saadaval igas suuruses filtritele, optimiseerivad Macrolite aineosakesed tänu oma suurele filtreerimispinnale filtreerimise protsessi. Macrolite on purunemiskindel ja vastupidav. Tegemist on keraamilise ja keemiliselt aktiivse täidisega, mis annab suurepärase kaitse hapete, oksüdantide ja rauasoolade vastu.

macrolite

Kaitseb filtrikesta
Tänu eriti suurele filtreerimispinnale, mis püüab kinni kuni 3 mikroni suurused osakesed(Võrreldes 10 mikroniga tavaliste filtertäidiste puhul), kaitseb Macrolite filtrit, pikendab selle eluiga ja vähendab filtri läbipesu vajaduse sagedust.

Suurendab vooluhulka
Võrreldes konkurentidega suudavad Macrolite täitekapslid läbi lasta olulisel suuremat veekogust, kuni 37,8lmin/0,092m2,  parandades oluliselt tootlikust ja tööefektiivsust. Ükski teine graanultäidis ei oma suuremat räni tiheduse indeksit.

Vähendab süsteemi kabariite ja töökulusid
Töötades märkatavalt suurema veevooluga, kui traditsioonilised filtertäidised, vähendab Macrolite filterelemendi suurust, seega ka filtri kabariite ja algseid soetuskulusid. Macrolite vähendab ka tagasipesu vajadust ja vajab vähem keemiat, mis omakorda vähendab opereerimiskulusid.

Vähendab tsüstiliste saasteainete hulka
Macrolite loob ka kindla kaitsepiiri tsüstilise saasteainete nagu Giardia ja Krüptosporiidiumi eest. See suudab eemaldada märkatavalt rohkem tsüsti-põhiseid saasteained, kui konventsionaalsed filtertäidised.

EWE technologies and solutions OÜ

Veerenni 24, 10135
Tallinn, Eesti
+3726640000
info@ewesolutions.eu